Kiks Sampdorije, pobjeda Milana u gostima
907

Serija A

V. K.
0
Danas se odigralo ukupno šest utakmica 7. kola Serie A, a osim pobjede Lazija u Firenci i Milana u Veroni, treba izdvojiti kiks Sampdorije, te pobjedu Milana. Momčad Siniše Mihajlovića vodila je 2:0 kod Cagliarija nakon 39. minuta, ali je ključna bila 58. minuta u kojoj je Cacciatore skrivio kazneni udarac i dobio drugi žuti karton. Avelar je pogodio s bijele tačke, a Sau je 13 minuta prije kraja zabio za 2:2 i donio domaćinu bod. Sampdoria je i dalje na sjajnom 3. mjestu sa samo četiri boda zaostatka za vodećim Juventusom. Palermo je s 2:1 bio bolji od Cesene, a odulučujući pogodak je u sudačkoj nadoknadi dao Gonzalez. Torino je s minimalnih 1:0 svladao Udinese golom Quagliarelle nakon sat vremena igre. Parma je izgubila 1:0 na gostovanju kod Atalante, u nadoknadi ih je šokirao Boakye. Parma je na dnu ljestvice sa samo tri boda.